Cryptexy

Cryptex je záhadný box, který otevřete pouze správným kódem. Kód se zadává točením kroužků po obvodu. Cryptexy se dají přenastavit na libovolný kód. V nabídce jsou cryptexy ve více barevných variantách a materiálech

Cryptexová zadání jsou sady karet s matematickým zadáním připravených pro použití s cryptexem. Každá sada má kromě matematických výzev i tu šifrovací, kdy děti převedou výsledek na písmenný kód. V tuto chvíli je připraveno 5 sad zadání pro 1. i 2. stupeň, další budou přibývat. Cryptexvoá zadání se dají koupit jednotlivě.

Cryptexová řada obsahuje cryptex a kompletní soubor našich cryptexových zadání.  Pro pohodlné využití v klasické třídě doporučujeme mít tyto sady dvě (= dva cryptexy a dostatek karet se zadáním).

Ukázka z praxe: https://www.youtube.com/watch?v=hjV7xDTlMs0

Cena

2002450
12002450
Cryptexová zadání
Novinka
Cryptexová zadání
od 200 Kč

Cryptexová zadání pro použití s cryptexem (cryptex není součástí). Žáci řeší matematické úlohy a výsledky převádí na kód k otevření cryptexu. Tipy na to, co mohou děti uvnitř...

Kód: 87/M1
Cryptex
Novinka
Cryptex
od 900 Kč

Záhadný box, který otevřete pouze správným kódem. Kód se zadává točením kroužků po obvodu.

Kód: 79/CER
cryptex4
Novinka
Cryptexová řada
od 2 450 Kč

Zábavné procvičování matematických dovedností i převodu výsledků na zašifrovaný kód. Cryptex, zadání pěti her i výsledky jsou součástí řady.

Kód: 85/HNE
3 položek celkem