Cryptexy

Cryptex je záhadný box, který otevřete pouze správným kódem. Kód se zadává točením kroužků po obvodu. Cryptexy se dají přenastavit na libovolný kód. V nabídce jsou cryptexy ve více barevných variantách a materiálech

Cryptexová zadání jsou sady karet s matematickým zadáním připravených pro použití s cryptexem. Každá sada má kromě matematických výzev i tu šifrovací, kdy děti převedou výsledek na písmenný kód. V tuto chvíli je připraveno 5 sad zadání pro 1. i 2. stupeň, další budou přibývat. Cryptexvoá zadání se dají koupit jednotlivě.

Cryptexová řada obsahuje cryptex a kompletní soubor našich cryptexových zadání.  Pro pohodlné využití v klasické třídě doporučujeme mít tyto sady dvě (= dva cryptexy a dostatek karet se zadáním).

Ukázka z praxe: https://www.youtube.com/watch?v=hjV7xDTlMs0

3 položek celkem

Cena

2002450
12002450
Cryptexová zadání
Novinka
od 200 Kč

Cryptexová zadání pro použití s cryptexem (cryptex není součástí). Žáci řeší matematické úlohy a výsledky převádí na kód k otevření cryptexu. Tipy na to, co mohou děti uvnitř...

87/M1
Cryptex
Novinka
Cryptex
Skladem
od 900 Kč

Záhadný box, který otevřete pouze správným kódem. Kód se zadává točením kroužků po obvodu.

79/CER
cryptex4
Novinka
od 2 450 Kč

Zábavné procvičování matematických dovedností i převodu výsledků na zašifrovaný kód. Cryptex, zadání pěti her i výsledky jsou součástí řady.

85/HNE
Dlouhodobé udržení dovedností
Dlouhodobé udržení dovedností
Otestováno studenty
Otestováno studenty
Stovky různých úkolů
Stovky různých úkolů
Zadání i řešení
Zadání i řešení