Mix 2

Mix 2

Matematika rukama

 

Sadami Mix reagujeme na prosby rodičů domškoláků, které naše sady zaujaly, ale nepotřebují kompletní sady pro 6 žáků. Mix 2 obsahuje vybrané části ze sad Objem a Povrch. Obě sady se dají využít i jinak než přímo pro výuku daného matematického pojmu. Práce s nimi pomáhá s rozvojem prostorové představivosti, jejíž hlavní vývoj se ukončuje kolem 12. roku. Proto pro "prvotní hraní" doporučujeme sady už od prvního stupně. V dalších letech je pak možné se k sadám vrátit a využít je k dalším výpočtům.

 

Objem:

Sada obsahuje řešení i všechny karty se zadáním, každou jednou. Ze sady jsou zde zařazeny všechny typy kvádrů, každý jednou, a 32 krychliček pro práci. Vybraná sada také obsahuje 11 polovičních krychliček a jednu oranžovou pro skutečnou představu centimetru krychlového (bílé krychličky jsou o 0,04 menší, aby se lépe vešly do kvádrů).

 

Povrch

Sada obsahuje všechny typy karet se zadáním, každou v jednom výtisku, plus kartu s řešením. Počet dílů byl snížen z 102 na 33 ks, počet spojek ze 120 ks na 30. Snížení nevedlo k žádným omezením ohledne modelování zadání.

1 položek celkem

Cena

12701271
112701271
Mix2
Mix2
Skladem
1 270 Kč

Soubor vybraných částí z našich sad Objem a Povrch, určený pro jedno dítě. Doporučujeme začít už od prvního stupně (3. - 4. třída, podle schopností a motivace dětí), každý rok...

12
Dlouhodobé udržení dovedností
Dlouhodobé udržení dovedností
Otestováno studenty
Otestováno studenty
Stovky různých úkolů
Stovky různých úkolů
Zadání i řešení
Zadání i řešení