Mix 2

Matematika rukama

 

Sadami Mix reagujeme na prosby rodičů domškoláků, které naše sady zaujaly, ale nepotřebují kompletní sady pro 6 žáků. Mix 2 obsahuje vybrané části ze sad Objem a Povrch. Obě sady se dají využít i jinak než přímo pro výuku daného matematického pojmu. Práce s nimi pomáhá s rozvojem prostorové představivosti, jejíž hlavní vývoj se ukončuje kolem 12. roku. Proto pro "prvotní hraní" doporučujeme sady už od prvního stupně. V dalších letech je pak možné se k sadám vrátit a využít je k dalším výpočtům.

 

Objem:

Sada obsahuje řešení i všechny karty se zadáním, každou jednou. Ze sady jsou zde zařazeny všechny typy kvádrů, každý jednou, a 32 krychliček pro práci. Vybraná sada také obsahuje 11 polovičních krychliček a jednu oranžovou pro skutečnou představu centimetru krychlového (bílé krychličky jsou o 0,04 menší, aby se lépe vešly do kvádrů).

 

Povrch

Sada obsahuje všechny typy karet se zadáním, každou v jednom výtisku, plus kartu s řešením. Počet dílů byl snížen z 102 na 33 ks, počet spojek ze 120 ks na 30. Snížení nevedlo k žádným omezením ohledne modelování zadání.

Mix2
Mix2
1 190 Kč

Soubor vybraných částí z našich sad Objem a Povrch, určený pro jedno dítě. Doporučujeme začít už od prvního stupně (3. - 4. třída, podle schopností a motivace dětí), každý rok...

Detail
Kód: 12
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení